2023 Hong Kong Electronics Fair (Jesienny wydanie)

November 1, 2023

najnowsze wiadomości o firmie 2023 Hong Kong Electronics Fair (Jesienny wydanie)

 

Na targach elektronicznych w Hongkongu w dniach 13-16 października 2023 r. zaprezentowaliśmy produkty wentylatorów chłodzących naszej firmy, które przyciągnęły uwagę klientów z całego świata.Wentylatory chłodzące Rengang są wysoko cenione za ich stabilną wydajność i niezawodny efekt rozpraszania ciepła.
Podczas wystawy klienci z Francji, Włoch, Brazylii, Polski, Holandii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Singapuru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Hiszpanii, Turcji, Korei Południowej,Japonia i inne kraje odwiedziły nasze stoiskoWykazali duże zainteresowanie naszymi produktami wentylatorów chłodzących i zadawali szereg pytań dotyczących ich wydajności i jakości.
Nasz zespół sprzedaży aktywnie komunikował się z klientami i szczegółowo przedstawił cechy i zalety wentylatorów chłodzących.które mogą skutecznie obniżać temperaturę urządzenia, zapewnia stabilne rozpraszanie ciepła i chroni urządzenie przed przegrzaniem.
Poprzez komunikację i współpracę z klientami z różnych krajów, z powodzeniem ustanowiliśmy zaufanie i stosunki współpracy wielu nowych klientów.Uznają nasze produkty wentylatorów chłodzących i wyrażają zainteresowanie współpracą z nami w celu wprowadzenia naszych produktów na ich rynek.
Będziemy nadal doskonalić i wprowadzać innowacje, aby zapewnić klientom produkty chłodzących wentylatorów o wyższej jakości.Nasze produkty będą dalej rozwijać swój udział w rynku i nawiązywać długoterminowe stosunki współpracy z klientami w większej liczbie krajów.